Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android на Android Участвовать
Приз

Росія запустила нову стратегічну ракету ''Пшик''

5689

Уже не вперше, коли гучну презентацію президента Росії, відразу, як би не в той же день розкривають користувачі соцмереж.

Так, інформаційна ера, то не пусті слова, а реальність, яка нажаль, для отих дідів, з радянським минулим так і залишиться всього то – популярним мемом.

Так само, й нещодавня заява Путіна про ніби то над успішний запуск нового ракетного комплексу "Авангард" був відразу підданий не аби якому сумніву з боку фахівців, які дуже сумніваються у реальність його існування, як такого.

А тут ще й у соцмережах поповзла інформація про те, що в минулу середу, 26 грудня, американські розвідувальні супутники не фіксували жодного пуску ракет з полігонів в Оренбурзькій області, тим більше тих, які ніби то "успішно влучили в ціль" на Камчатці, як про те завірив світову громадськість маленький "Пу".

Ото ж, Путіна вкотре запідозрили в публічному обмані, а його військових, в дешевій імітації, які навіть не можуть запустити, якусь болванку, аби хоч спробувати трохи заплутати оту всевидячу американську розвідку ))).

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Блоги

Топ-блог